Видавництво «Грамота»

ТОВ «Видавництво “Грамота”» засновано у грудні 2000 р. У видавництві виходять друком підручники й посібники для початкової, середньої та старшої школи, професійно-технічної освіти, вищої школи; наукові, науково-популярні й мистецькі видання; художня література. Книжки видавництва займають перші позиції українських книжкових рейтингів і мають численні призи й нагороди. Підручники для загальноосвітніх навчальних закладів з 2005 р. впевнено стають переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників.

Достовірність інформації, висока якість змісту й гармонійне художнє оформлення, актуальність видань і чудові автори — кожен професіонал в обраній сфері — ось ознака наших видань. Книжки видавництва «Грамота» — надійний компас у безмежному океані знань. Мандрівка цим океаном триває протягом усього життя. Щасти вам!

 Свідоцтво про внесення до Державного реєстру України суб’єктів видавничої справи ДК № 341 від 21.02.2001 р.

Камбербетч став героєм обкладинки підручника із зарубіжної літератури

Зображення відомого британського актора Бенедикта Камбербетча прикрасило обкладинку українського підручника із зарубіжної літератури для 10 класу.

Видало підручник за кошти державного бюджету київське видавництво "Грамота".

Він має гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Як повідомляється на сайті видавництва, електронну версію підручника розповсюджують безкоштовно.

Керівник авторського колективу підручника доктор філологічних наук Ольга Ніколенко сказала BBC News Україна, що зображення відомого актора на обкладинці з'явилося не випадково.

ПідручникКопирайт изображенияВИДАВНИЦТВО "ГРАМОТА"
Image captionУ правому нижньому куті обкладинки підручника видно Камбербетча в образі принца Данського

"Ми хотіли, щоби цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі", - сказала автор.

Вона додала, що у підручнику "є рубрика Артгалерея, де ми розповідаємо про втілення Гамлета в різних країнах, говоримо про постановку "Гамлета" учнями Леся Курбаса, про британський фільм з Лоуренсом Олів'є".

"Образ Камбербетча тут цілком органічний, тому що він входить у ряд сучасних втілень (Гамлета)", - сказала пані Ніколенко.

За її словами, концепція освітньої програми із зарубіжної літератури полягає у тому, що діти у 10 класі повертаються до вивчення тих класичних авторів, твори яких вони вже читали у попередніх класах. Наприклад, Гомера, Данте Аліґ'єрі, Йоганна Вольфганга фон Ґете та інших.

Серед них і Вільям Шекспір з його твором "Гамлет".

Лоуренс Олів'є у ролі ГамлетаКопирайт изображенияGETTY IMAGES
Image captionЛоуренс Олів'є у ролі Гамлета у класичному фільмі 1948 року

При розробці шкільної програми для 10-го класу автори хотіли "повернути книжки в коло інтересів наших учнів, аби вони краще і більше читали, аби книжки стали частиною їхнього життя".

Для цього вони намагаються провести зв'язок між минулим та сучасністю.

За її словами, з цією метою у підручнику розповідається про реальний замок Кронборг у Данії, який став прообразом місця, де розгортаються події "Гамлета".

Бенедикт Камбербетч у ролі принца Данського в театральній постановці "Гамлета"Копирайт изображенияBARBICAN HANDOUT
Image captionБенедикт Камбербетч у ролі принца Данського в театральній постановці "Гамлета"

Джерело

Наша адреса:

вул. Паньківська 25, (офіс 15), м. Київ, 01021

Офісний моб. тел.:

(067) 407-50-73

Телефони:

(044) 287-11-88 (тел./факс ),

287-11-66, 287-11-44,

253-98-04, 253-62-87,

253-90-17

Відділ замовлень:

sales@gramota.kiev.ua

Видавництво:

info@gramota.kiev.ua