Конкурс підручників «Здоров‘я, безпека та добробут»

 Наталія Поліщук 

Підручник створено за Модельною навчальною програмою «Здоровʼя, безпека та добробут. 5–6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (автори: Гущина Н. І., Василашко І. П.).

Ознайомлюйтеся із електронною версією підручника тут

 

У підручнику вміщено потрібний та в достатній кількості навчальний матеріал, що забезпечує досягнення завдань інтегрованого курсу.

Підручник чітко структурований, поділений на частини — розділи та параграфи.

У ньому подано поради та рекомендації щодо формування навичок здорового способу життя, профілактики захворювань, принципів безпечної життєдіяльності та правила поводження в небезпечних ситуаціях. 

Також уміщено інформацію про індивідуальний розвиток підлітків, розкрито поняття «емоційне благополуччя» та інші соціальні чинники здоровʼя.

У підручнику подано різноманітні завдання для набуття досвіду застосування знань і вмінь на практиці, це створює передумови для співпраці, активної участі здобувачів освіти в процесі пізнання. 

Для здійснення учнями самостійної освітньої діяльності вміщено приклади виконання певних операцій, дій, пояснення, зразки, памʼятки, інструкції та додатки.

Важливим завданням підручника «Здоровʼя, безпека та добробут» є спрямування на сприйняття учнями загальнолюдських цінностей, які найбільше впливають на психічне та соціальне здоровʼя людини та її життя.

До підручника буде створено навчально-методичний комплект: зошит і книжка для вчителя (розробки уроків).                                                                

Дякуємо, що багато років довіряєте видавництву.

Навчайтеся разом із «Грамотою»!

Наша адреса:

вул. Паньківська 25, (офіс 15), м. Київ, 01021

Офісний моб. тел.:

(067) 407-50-73

Телефони:

(044) 287-11-88 (тел./факс ),

287-11-66, 287-11-44,

253-98-04, 253-62-87,

253-90-17

Відділ замовлень:

sales@gramota.kiev.ua

Видавництво:

info@gramota.kiev.ua