Конкурс підручників «Зарубіжна література»

Наталія Богданець-Білоскаленко, Олена Фідкевич

Підручник «Зарубіжна література» для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Н. І. Богданець-Білоскаленко, О. Л. Фідкевич, 2022 р.) створено за модельною  програмою  «Зарубіжна література. 5–6 класи» (автори: Н. І. Богданець-Білоскаленко, В. В. Снєгірьова., О. Л. Фідкевич).

Ознайомлюйтеся із електронною версією підручника тут

 


Підручник має оригінальну структуру — це подорож вітрильником у загадкову країну «Зарубіжна література». 

Мотиву морських пригод підпорядковано й оформлення підручника.

Рубрикації підручника розроблено з урахуванням діяльнісного принципу: «Читаємо текст і розмірковуємо», «Слухаємо уривки з художніх текстів», «Аналізуємо твір і висловлюємо думку», «Робота в парах», «Робота в групах», «Творче завдання».

Інформація для допитливих читачів і читачок розміщена під рубрикою  «Острів знань»: це матеріали, які сприяють формуванню читацької, комунікативної та інших ключових компетентностей.

Використано різні за формою завдання, які є візитівкою нової української школи: створення асоціативного дерева, кільця Вена, робота з кластерами, розв’язання кросвордів, ребусів, аналіз «хмар» із ключових слів тощо, завдання на виконання прєктів.

Рубрика «Узагальнення» дає можливість учням та ученицям перевірити себе, обміркувати прочитане, прокоментувати, аргументувати свою думку, висловити власні судження.

Багато уваги в підручнику приділено роботі з медіапродуктами: (кінофільми, мультфільми), медіатекстами (реклама, комікси, постери, афіши, ілюстрації тощо). 

Теоретичні відомості представлено у вигляді пам’яток, схем і кластерів.

Підручник має аудіосупровід, представлений уривками з аудіокниг, які закодовані в QR-кодах, — допоміжний інструмент для уявлення учнем/ученицею комунікативної ситуації, яка озвучується.

 До підручника розроблено зошит і книжку для вчителя, зміст  яких пов'язаний із навчальним матеріалом підручника та відповідає його структурі.

Підручник містить матеріали для здійснення формувального оцінювання: тести, проєкти із чітким визначенням мети та послідовності їхнього виконання, матеріали для саморефлексії та самооцінювання.

Дякуємо, що багато років довіряєте видавництву.

Навчайтеся разом із «Грамотою»!

 

Наша адреса:

вул. Паньківська 25, (офіс 15), м. Київ, 01021

Офісний моб. тел.:

(067) 407-50-73

Телефони:

(044) 287-11-88 (тел./факс ),

287-11-66, 287-11-44,

253-98-04, 253-62-87,

253-90-17

Відділ замовлень:

sales@gramota.kiev.ua

Видавництво:

info@gramota.kiev.ua