Видавництво грамота Видавництво грамота

Німецька мова

Автор Л. В. Горбач

Підручник для 1 класу
закладів загальної середньої освіти

Гортати підручник

Про автораГорбач Людмила Володимирівна −

учитель-методист німецької мови (стаж роботи в школі − 30 років); багато разів проходила стажування в школах Німеччини, брала участь у семінарах Гете-Інституту в Німеччині («Мюнхен і Дрезден у порівнянні», «Гамбург – центр мас-медіа» тощо); мультиплікатор Гете-Інституту, автор підручників з німецької мови для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови та німецької мови як другої іноземної.

Deutsch lernen macht Spaß! /
Навчання німецької мови приносить задоволення!

Анотація

Підручник створений відповідно до чинної програми з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти й базується на засадах концепції Нової української школи.

Розділи мають поурочну структуру.

У кінці кожного розділу пропонується ігровий урок (урок-гра, урок-проект, урок-майстрування), який дає можливість учням використати набуті знання в комунікативній ситуації.

Підручник передбачає використання комунікативно-ігрової методики на уроці та є основним компонентом навчально-методичного комплекту.

Для учнів, учителів, батьків.

Переглянути підручник

Основні рубрики підручника:


Прочитай


Діалогічне мовлення


Послухай і повтори


Заспівай


Монологічне мовлення


Пограйся

Авторська концепція

1. Підручник відповідає чинній програмі й базується на засадах концепції Нової української школи, основними напрямами якої є перехід української школи до реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі та його переорієнтацію на практичне застосування здобутих під час навчальної діяльності знань і досвіду.

2. Підручник чітко структурований. Кожний розділ підручника закінчується грою або пропозицією проектної роботи, що має на меті узагальнення та повторення вивченого матеріалу.

3. Змістове наповнення підручника відповідає віковим інтересам першокласників, їхнім мовленнєвим можливостям і комунікативним потребам. Підручник містить велику кількість римувань, віршиків, пісень, які сприяють розвитку фонематичного слуху та вимови учнів, а також тренуванню мовного матеріалу, що пропонується.

4. Підручник містить яскравий ілюстративний матеріал, який слугує для семантизаціії лексичних одиниць, моделювання ситуацій спілкування, а також є основою для виконання завдань з аудіювання, усного мовлення тощо.

5. Різноманітні вправи та завдання спрямовані на формування в учнів початкових елементарних комунікативних умінь.

6. Повторюваність матеріалу сприяє поступовому мимовільному запам’ятовуванню базової лексики й мовленнєвих структур, які є опорою під час формування навичок спілкування.

7. Ігрові завдання роблять підручник привабливим і мотивують учнів до спілкування іноземною мовою.

8. Підручник передбачає раціональне співвідношення різних організаційних форм роботи: індивідуальних, парних, групових.

9. Завдання спрямовані на розвиток критичного мислення учнів, формування в них уміння аналізувати, проводити самооцінку.

Разом із підручником «Німецька мова» вас можуть зацікавити:

Українська мова
Буквар
(У двох частинах)

Автор М. Д. Захарійчук

Математика
1 клас

Автор Л. В. Оляницька

Інтегрований курс
«Я досліджую світ»
(У двох частинах)

Автори: І. В. Андрусенко, Н. В. Котелянець, О. В Агєєва

Англійська мова
1 клас

Автор Т. Ю. Бєляєва